Ceník

Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami, nelze u nás uplatnit poukazy na FT od lékaře, platba možná hotově nebo pomocí QR kódu na místě.

Některé pojišťovny přispívají na pohybové/rehabilitační služby/fyzioterapii/jógu, rádi Vám vystavíme poukaz k proplacení.  Rádi Vám také vystavíme fakturu na příspěvek od zaměstnavatele v rámci zaměstnaneckých benefitů či příspěvku z fondu FKSP.

Individuální fyzioterapie -bolesti zad, hlavy a pohybového aparátu

55 minut - každá návštěva zahrnuje dle potřeby manuální a pohybovou terapii, je založena na vstupním kineziologickém vyšetření, které je provedeno na první návštěvě, a odvíjí se od aktuálního stavu klienta.

1000 Kč

Fyzioterapie preventivní/sportovní/pro sportovce i nesportovce

55 minut - je vhodná pro všechny, kteří chtějí být aktivními účastníky při práci na změně svých pohybových stereotypů a předcházet tak vzniku problémů či špatného držení těla, či pro sportovce, kteří chtějí předcházet potížím do budoucna. Vhodné je i pro lidi, kteří se chystají začít aktivně sportovat. Využíváme hlavně metody DNS, balančních cvičení a cvičení s vlastní váhou těla.

1000 Kč

Akutní fyzioterapie/manuální techniky

55 minut - je vhodná pokud Vás trápí akutně vzniklá bolest nebo pokud se delší dobu potýkáte s bolestí a chcete ji aktuálně řešit spíše manuální cestou.

1100 Kč

Aplikace kinesiotapu v rámci terapie/cena dle rozsahu

50-100 Kč

Fyzioterapie v těhotenství/po porodu

55 minut, při první návštěvě je vždy provedeno vstupní vyšetření - kompletní kineziologický rozbor, další návštěvy pak jsou zpravidla již kombinací manuální a pohybové terapie, dle potřeby a aktuálního stavu. Pro efektivní, dlouhodobé řešení potíží většinou nestačí pouze jedna návštěva.

1000 Kč

Těhotenská masáž

55 minut - manuální relaxační terapie je prováděna po ukončení 1.trimestru, od 25. týdne lze zahrnout i masáž bříška s určením polohy miminka, využití reboza, terapie je vždy nastavena dle Vašich aktuálních přání či potřeb.

1100 Kč

Úvodní fyzioterapie - gyneko fyzioterapie, bolestivá menstruace a jiné bolesti, podpora otěhotnění, metoda Mojžíšové

1 hodina 50 minut - první návštěva vždy zahrnuje důkladné vyšetřené včetně odebrání podrobné anamnézy. Výsledky podstoupených lékařských vyšetření můžete vzít s sebou. Další postup terapie je pak volen individuálně v závislosti na aktuálním stavu i na charakteru obtíží. První návštěvu není nutno plánovat v závislosti na menstruaci. Pokud jste již v procesu IVF nebo se na něj chystáte a nenašla jste vhodný termín, prosím kontaktujte mne. První terapie je takto dlouhá z důvodu, že potíže tohoto charakteru vyžadují důkladný přístup a pečlivou terapii, která napoprvé nejde zvládnout rychleji.

2000 Kč

Navazující fyzioterapie - gyneko fyzioterapie, bolestivá menstruace a jiné bolesti, podpora otěhotnění, metoda Mojžíšové

55 minut - navazující terapie. Vždy je nutno absolvovat nejdříve terapii úvodní.

1000 Kč

Fyzioterapie gastroezofageálního refluxu

55 minut - na terapii s sebou vemte prosím i lékařskou dokumentaci, v případě dotazů nás prosím kontaktujte, rádi Vám vše zodpovíme

1000 Kč

Fyzioterapie miminek 0-12 měsíců

40-50 minut - preventivní kontroly motorického vývoje a jeho správná podpora, handling a správná manipulace s miminkem při běžných denních činnostech. Na terapii si prosím vemte s sebou jednorázovou podložku pod miminko.

900 Kč

Fyzioterapie dětí 1-18 let

40-50 minut - široká škála potíží a diagnóz, jako jsou pooperační stavy, úrazy, bolesti pohybového aparátu, skoliózy, vadné držení těla, vady nohou. Fyzioterapie sportujících dětí.

900 Kč

Online konzultace

30/45 minut - tato konzultace slouží především v případech, že potřebujete brzkou "radu" fyzioterapeuta ohledně aktuálního zdravotního stavu nebo v případech, kdy se nemůžete dostavit osobně nebo není dostupný termín. Typicky to jsou případy po operačních zákrocích, období těhotenství, období před porodem a po porodu, prvotní režim po porodu císařským řezem, základní poradenství v péči o jizvu. Někdy klienti tuto službu využívají pro krátké zkonzultování po osobní návštěvě - sledujeme pokrok, korigujeme a ladíme provedení cviků. Konzultace probíhá přes Zoom nebo GoogleMeet, platba nejpozději den před domluveným termínem konzultace převodem na účet (pokyn k platbě budou zaslány po závazném dohodnutí termínu). 

! Tato služba není poskytována o víkendu ani ve večerních hodinách. V případě zájmu mne prosím kontaktujte emailem, dohodneme se na nejbližším možném termínu.

450/700 Kč

Individuální jóga/jednorázová či dlouhodobá spolupráce

Prosím kontaktujte mne s Vaším požadavkem, podrobnosti dohodneme. Lze se také domluvit na online lekcích.

cena individuální, odvíjí se dle rozsahu smluvené péče a časové náročnosti

Dárkové poukazy

Potěšte své blízké na narozeniny, Vánoce, výročí nebo jen tak dárkovým poukazem na kteroukoliv z nabízených služeb v libovolné hodnotě. Vybrat si můžete z následujících designů. Platnost poukazů je zpravidla 6 měsíců od zakoupení, v případě Vánočních poukazů od Vánoc.

.

STORNO PODMÍNKY:

Pokud potřebujete termín zrušit/přeobjednat, učiňte tak prosím nejpozději 48 hodin předem, aby se neprotahovaly objednací doby, které jsou i tak poměrně dlouhé. 

V případě zrušení termínu později než 48 hodin předem Vám bude účtováno 50% z ceny terapie, v případě zrušení méně než 24 hodin 100% z ceny terapie (neplatí pro případ náhlého začátku porodu). V případě neuhrazení Vám již v budoucnu nemusí být poskytnut další termín.

Pokud dorazíte na terapii později platí plná cena terapie, čas Vám nemusí být nahrazen.

Děkuji za pochopení a respektování těchto pravidel.

Ceník služeb platný od 1.6.2023

Rychlá rezervace termínu online