Ceník

Nespolupracuji se zdravotními pojišťovnami, nelze u mě uplatnit poukazy na FT od lékaře, platba možná hotově nebo pomocí QR kódu na místě.

Některé pojišťovny však přispívají na pohybové/rehabilitační služby/fyzioterapii/jógu, rádi Vám vystavíme poukaz k proplacení. 

Rádi Vám také vystavíme fakturu na příspěvek od zaměstnavatele v rámci zaměstnaneckých benefitů či příspěvku z fondu FKSP.

Fyzioterapie -bolesti zad, hlavy a pohybového aparátu

55 minut - každá návštěva zahrnuje dle potřeby manuální a pohybovou terapii, je založena na vstupním kineziologickém vyšetření, které je provedeno na první návštěvě, a odvíjí se od aktuálního stavu klienta.

1000 Kč

Fyzioterapie preventivní/sportovní/pro sportovce i nesportovce

55 minut - je vhodná pro všechny, kteří chtějí být aktivními účastníky při práci na změně svých pohybových stereotypů a předcházet tak vzniku problémů či špatného držení těla, či pro sportovce, kteří chtějí předcházet potížím do budoucna. Vhodné je i pro lidi, kteří se chystají začít aktivně sportovat. Využíváme hlavně metody DNS, balančních cvičení a cvičení s vlastní váhou těla.

1000 Kč

Akutní fyzioterapie/manuální techniky

55 minut - je vhodná pokud Vás trápí akutně vzniklá bolest nebo pokud se delší dobu potýkáte s bolestí a chcete ji aktuálně řešit spíše manuální cestou.

1100 Kč

Aplikace kinesiotapu v rámci terapie/cena dle rozsahu

50-100 Kč

Fyzioterapie v těhotenství/po porodu

55 minut, při první návštěvě je vždy provedeno vstupní vyšetření - kompletní kineziologický rozbor, další návštěvy pak jsou zpravidla již kombinací manuální a pohybové terapie, dle potřeby a aktuálního stavu. Pro efektivní, dlouhodobé řešení potíží většinou nestačí pouze jedna návštěva. 

-pro klientky, které mne navštěvovaly v těhotenství nabízím poporodní návštěvu, pokud máte zájem prosím kontaktujte mne mailem / cena návštěvy ve standardní délce 55 minut v rámci Brna 1300,- / mimo Brno plus cestovné

1000 Kč

Těhotenská masáž

55 minut - manuální relaxační terapie je prováděna po ukončení 1.trimestru, od 25. týdne lze zahrnout i masáž bříška s určením polohy miminka, využití reboza, terapie je vždy nastavena dle Vašich aktuálních přání či potřeb.

1100 Kč

Úvodní fyzioterapie - gyneko fyzioterapie, bolestivá menstruace a jiné bolesti, podpora otěhotnění, metoda Mojžíšové

1 hodina 50 minut - první návštěva vždy zahrnuje důkladné vyšetřené včetně odebrání podrobné anamnézy. Výsledky podstoupených lékařských vyšetření můžete vzít s sebou. Další postup terapie je pak volen individuálně v závislosti na aktuálním stavu i na charakteru obtíží. První návštěvu není nutno plánovat v závislosti na menstruaci. Pokud jste již v procesu IVF nebo se na něj chystáte a nenašla jste vhodný termín, prosím kontaktujte mne. První terapie je takto dlouhá z důvodu, že potíže tohoto charakteru vyžadují důkladný přístup a pečlivou terapii, která napoprvé nejde zvládnout rychleji.

2000 Kč

Navazující fyzioterapie - gyneko fyzioterapie, bolestivá menstruace a jiné bolesti, podpora otěhotnění, metoda Mojžíšové

55 minut - navazující terapie. Vždy je nutno absolvovat nejdříve terapii úvodní.

1000 Kč

Fyzioterapie pro ženy s endometriózou

55 minut

1000 Kč

Pooperační fyzioterapie, viscerální manuální terapie a terapie jizev

55 minut - fyzioterapie převážně po operačních zákrocích v oblasti břicha,viscerální terapie pracuje se strukturami v hloubce, s orgány, vazy, nervy. Je vhodná při funkčních potížích souvisejících přímo s orgány, po všech typech operací a zásahů do těla, uplatňuje se dobře také při gynekologických potížích či pouze pro podporu správné funkce orgánů. Komplexní péče o jizvy je samozřejmostí.

1000 Kč

Fyzioterapie gastroezofageálního refluxu

55 minut - na terapii s sebou vemte prosím i lékařskou dokumentaci, v případě dotazů nás prosím kontaktujte, rádi Vám vše zodpovíme

1000 Kč

Fyzioterapie dětí od 3-15 let

50 minut

900 Kč

Individuální jóga/jednorázová či dlouhodobá spolupráce

Prosím kontaktujte mne s Vaším požadavkem, podrobnosti dohodneme

cena individuální, odvíjí se dle rozsahu smluvené péče a časové náročnosti

Dárkové poukazy

Potěšte své blízké na narozeniny, Vánoce, výročí nebo jen tak dárkovým poukazem na kteroukoliv z nabízených služeb v libovolné hodnotě.

.

STORNO PODMÍNKY:

Pokud potřebujete termín zrušit/přeobjednat, učiňte tak prosím nejpozději 48 hodin předem, aby se neprotahovaly objednací doby, které jsou i tak poměrně dlouhé. 

V případě zrušení termínu později než 48 hodin předem Vám bude účtováno 50% z ceny terapie, v případě zrušení méně než 24 hodin 100% z ceny terapie (neplatí pro případ náhlého začátku porodu). V případě neuhrazení Vám již v budoucnu nemusí být poskytnut další termín.

Pokud dorazíte na terapii později platí plná cena terapie, čas Vám nemusí být nahrazen.

Děkuji za pochopení a respektování těchto pravidel.

*pracujeme s dětmi od 3 let

Ceník služeb platný od 1.1.2023

Rychlá rezervace termínu online