Ceník

Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami, nelze u nás uplatnit poukazy na FT od lékaře. Platba možná hotově.

Některé pojišťovny přispívají na fyzioterapii, rádi Vám vystavíme poukaz k proplacení.  Rádi Vám také vystavíme fakturu na příspěvek od zaměstnavatele v rámci zaměstnaneckých benefitů.

Individuální fyzioterapie 

55 minut - každá návštěva zahrnuje dle potřeby manuální a pohybovou terapii, je založena na vstupním kineziologickém vyšetření, které je provedeno na první návštěvě, a odvíjí se od aktuálního stavu klienta. Lze řešit prevenci i již vzniklé obtíže.

1100 Kč

Akutní fyzioterapie/manuální techniky

55 minut - je vhodná pokud Vás trápí akutně vzniklá bolest zad, hlavy, kloubů, nebo pokud se delší dobu potýkáte s bolestí a chcete ji aktuálně řešit manuální cestou.

1200 Kč

Akutní fyzioterapie v těhotenství

55 minut - je vhodná pro akutně vzniklé bolesti zad v těhotenství, blokády Si a další bolesti spojené s těhotenstvím

1200 Kč

Aplikace kinesiotapu v rámci terapie/cena dle rozsahu

50-150 Kč

Fyzioterapie v těhotenství/po porodu

55 minut, při první návštěvě je vždy provedeno vstupní vyšetření - kompletní kineziologický rozbor, další návštěvy pak jsou zpravidla již kombinací manuální a pohybové terapie, dle potřeby a aktuálního stavu. Pro efektivní, dlouhodobé řešení potíží většinou nestačí pouze jedna návštěva.

1100 Kč

Úvodní fyzioterapie - gyneko fyzioterapie, bolestivá menstruace a jiné bolesti, podpora otěhotnění, metoda Mojžíšové

1 hodina 50 minut - první návštěva vždy zahrnuje důkladné vyšetřené včetně odebrání podrobné anamnézy. Výsledky podstoupených lékařských vyšetření můžete vzít s sebou. Další postup terapie je pak volen individuálně v závislosti na aktuálním stavu i na charakteru obtíží. První návštěvu není nutno plánovat v závislosti na menstruaci. Pokud jste již v procesu IVF nebo se na něj chystáte a nenašla jste vhodný termín, prosím kontaktujte mne. První terapie je takto dlouhá z důvodu, že potíže tohoto charakteru vyžadují důkladný přístup a pečlivou terapii, která napoprvé nejde zvládnout rychleji.

2200 Kč

Navazující fyzioterapie - gyneko fyzioterapie, bolestivá menstruace a jiné bolesti, podpora otěhotnění, metoda Mojžíšové

55 minut - navazující terapie. Vždy je nutno absolvovat nejdříve terapii úvodní.

1100 Kč

Fyzioterapie dětí 7-18 let

55 minut - široká škála potíží a diagnóz, jako jsou pooperační stavy, úrazy, bolesti pohybového aparátu, skoliózy, poruchy držení těla. Fyzioterapie sportujících dětí.

1000 Kč

Individuální jóga/jednorázová či dlouhodobá spolupráce

Prosím kontaktujte mne s Vaším požadavkem, podrobnosti dohodneme. Lze se také domluvit na online lekcích.

cena individuální, odvíjí se dle rozsahu smluvené péče a časové náročnosti

Dárkové poukazy

Potěšte své blízké na narozeniny, Vánoce, výročí nebo jen tak dárkovým poukazem na kteroukoliv z nabízených služeb v libovolné hodnotě. Vybrat si můžete z následujících designů. Platnost poukazů je zpravidla 6 měsíců od zakoupení, v případě Vánočních poukazů od Vánoc. Aktuálně je možno zakoupit dárkové poukazy pouze k těmto kolegům: Markéta Lázničková, Martin Martiniak. Svou preferenci prosím uveďte v mailu/kontaktním formuláři.

.

STORNO PODMÍNKY:

Pokud potřebujete termín zrušit/přeobjednat, učiňte tak prosím nejpozději 48 hodin předem. 

V případě zrušení termínu později než 24 hodin Vám bude účtováno 100% z ceny terapie (děkujeme, že si vážíte našeho času). V případě neuhrazení Vám již v budoucnu nemusí být poskytnut další termín. Rezervací našich služeb souhlasíte se storno podmínkami.

Pokud dorazíte na terapii později, platí plná cena terapie, čas Vám nemusí být nahrazen.

Děkuji za pochopení a respektování těchto pravidel.

Ceník služeb platný od 1.1.2024

Rychlá rezervace termínu online