Ceník

Nespolupracuji se zdravotními pojišťovnami, nelze u mě uplatnit poukazy na FT od lékaře, platba možná hotově nebo pomocí QR kódu na místě.

Některé pojišťovny však přispívají na pohybové/rehabilitační služby/fyzioterapii/jógu, rádi Vám vystavíme poukaz k proplacení. 

Rádi Vám také vystavíme fakturu na příspěvek od zaměstnavatele v rámci zaměstnaneckých benefitů či příspěvku z fondu FKSP.

Fyzioterapie

55 minut, lze pojmout jako jednorázovou konzultaci potíží, pro efektivní, dlouhodobé řešení potíží většinou nestačí pouze jedna návštěva, z toho důvodu můžete využít zvýhodněný balíček. 

900 Kč

Balíček 3x fyzioterapie

3x55 minut jakékoliv aktivní terapie (nelze využít na relaxaci v těhotenství/po porodu). Při první návštěvě je vždy provedeno vstupní vyšetření - kompletní kineziologický rozbor, podle něhož stanovíme plán terapie, další návštěvy pak jsou zpravidla již kombinací manuální a pohybové terapie dle potřeby, vždy je nutná aktivní účast klienta.

platnost balíčku 3 měsíce od zakoupení

2500 Kč

Aplikace kinesiotapu v rámci terapie/cena dle rozsahu

50-100 Kč

Fyzioterapie v těhotenství/po porodu

55 minut, při první návštěvě je vždy provedeno vstupní vyšetření - kompletní kineziologický rozbor, další návštěvy pak jsou zpravidla již kombinací manuální a pohybové terapie, dle potřeby a aktuálního stavu. Pro efektivní, dlouhodobé řešení potíží většinou nestačí pouze jedna návštěva. Pokud je Váš problém rozsáhlejší nebo je akutní, doporučuji si při první návštěvě zarezervovat rovnou dvě terapie po sobě, pro efektnější řešení. 

900 Kč

Fyzioterapie metodou Mojžíšové

55 minut - pokud ke mě přicházíte poprvé a máte zájem o tuto metodu, je vhodné nahlásit se na dvě na sebe navazující terapie, popřípadě mě prosím kontaktujte, poradím Vám co bude pro řešení Vašeho konkrétního problému vhodnější - např. pokud chcete podpořit otěhotnění je dobré plánovat návštěvy dle cyklu. Při potížích tohoto typu málokdy stačí jedna návštěva, z tohoto důvodu věnujte prosím pozornost zvýhodněnému balíčku 3 terapií.

900 Kč

Viscerální manuální terapie a terapie jizev

55 minut - tato speciální technika pracuje se strukturami v hloubce, s orgány, vazy, nervy. Je vhodná při funkčních potížích souvisejících přímo s orgány, po všech typech operací a zásahů do těla, uplatňuje se dobře také při gynekologických potížích či pouze pro podporu správné funkce orgánů. Komplexní péče o jizvy.

900 Kč

Relaxace a opečování v těhotenství/po porodu

55 minut - manuální terapie s prvky masáže zad/ramen/krku a prvky měkkých technik vhodná po ukončení 1.trimestru, od 25. týdne lze zahrnout i masáž bříška s určením polohy miminka, terapie je vždy nastavena dle Vašich aktuálních přání či potřeb

900 Kč

Fyzioterapie gastroezofageálního refluxu

55 minut - na terapii s sebou vemte prosím i lékařskou dokumentaci, v případě dotazů nás prosím kontaktujte, rádi Vám vše zodpovíme

900 Kč

Fyzioterapie závratí

55 minut - na terapii s sebou vemte prosím i lékařskou dokumentaci, v případě dotazů nás prosím kontaktujte, rádi Vám vše zodpovíme

900 Kč

Individuální jóga/jednorázová či dlouhodobá spolupráce

Prosím kontaktujte mne s Vaším požadavkem, podrobnosti dohodneme

cena individuální, odvíjí se dle rozsahu smluvené péče a časové náročnosti

Dárkové poukazy

Potěšte své blízké na narozeniny, Vánoce, výročí nebo jen tak dárkovým poukazem na kteroukoliv z nabízených služeb v libovolné hodnotě.

.

Pokud potřebujete termín zrušit/přeobjednat, učiňte tak prosím nejpozději 24 hodin předem.            V případě nedodržení této lhůty Vám bude účtována terapie v plné výši/stržena terapie v rámci zakoupeného balíčku. V případě neuhrazení Vám již v budoucnu nemusí být poskytnut další termín. Děkuji za pochopení.

*pracuji s dětmi od 6 let

Ceník služeb platný od 1.5.2022

Rychlá rezervace termínu online